TELEVIZORE TELEFUNKEN 39 POLSH LED FULL HD (GJE..

Shitet nga: liri 24 Sht 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TELEVIZORET JANE NE GJENDJE PERFEKTE ME 3 MUAJ GARANCI
LED FULL HD, ME DALJE HDMI DHE DY PORTA USB TE CILAT LEXOJNE CFARE DO LLOJI FORMATI
CMIMI 250 EURO I PADISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim