TELEVIZOR LED 24 POLESH,I MARKES GRUNDIG

Shitet nga: Enrik Deda 16 Dhj 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TELEVIZOR LED I MARKES GRUNDIG,24 POLESH NE GJENDJE PERFEKTE,SHUME PAK I PERDORURE SHES PER ARSYE LARGIMI NGA SHTEPIA.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim