Sony Bravia

Shitet nga: niku 29 Sht 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

590 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Sony Bravia Kdl-42w650a/654 42 Inch Full HD LED Smart TV per me shume shikoni ketu http://shopping.rediff.com/product/sony-bravia-kdl-42w650a-654-42-inch-full-hd-led-smart-tv/11744333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim