SONY BRAVIA 40 inch LCD Full HD

Shitet nga: Mateo 27 Sht 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet SONY BRAVIA 40 inch LCD Full HD, 6 dalje HDMI dekoter i detikuar me karte conax, me sakt mund te shohesh digitalb pa pasur aparatin vetem abonimi i kartes duhet. Ne gjendje perfekte shum pak i perdorur. Shitet per arsye se kam mar nje tv tjeter. Cmimi 350 € i diskutueshem. Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim