PS4 + TV Samsung 32" + Pufe

Shitet nga: Ejsi 19 Nën 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 2 set-e kompjuterike te perbera nga: 2 kompjutera Sony Playstation 4 (PS4) me 8 leva si dhe me lojen e fundit FIFA15, dy TV Samsung 32" 720p me suportin perkates per tu vendosur kudo ne dhome, si dhe 8 pufe shume te rehatshme per te ndenjur. Kompjuterat kane ardhur nga jashte shtetit dhe bashke me pufet jane perdorur per me pak se nje vit. Ndersa TV-et kane nje shtrirje pak me te madhe kohore por jane perdorur ne intervale te caktuara dhe me shume kujdes. Te gjitha pajisjet jane ne gjendje shume te mire. Kush eshte i interesuar mund te kontaktoje dhe te vije ti shikoje personalisht. Cmimi i ketyte pajisjeve, pra i te dy seteve, eshte 220000 Leke i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim