PROJEKTOR ÉPSON

Shitet nga: Ervini 03 Tet 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet projektor Epson,eshte i ri i paperdorur .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim