Okazion .Projektor Proxima pro av 9320

Shitet nga: projektor 17 Sht 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Projektor Profesional . Proxima pro av 9320 . Shitet 1000 Euro

Brightness (Lumens) : 3000 ANSI

Color Light Output (Lumens) :
Contrast (Full On/Off) : 350:1

Mund te jepet dhe me qera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim