DreamBox Full HD me Digitalb HD...

Shitet nga: Abonimi Gexe 20 Nën 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Bejme shitjen e resivereve android "RKM" i cili hap te gjitha kanalet sportive shqiptare po ashtu hap edhe Digitalb HD,
RKM punon vetem me internet nuk ka nevoj per saq
Posedon edhe aplikacione si :

Viber,
Skype,
Facebook, etj...
Mund te kontakton ne:

Viber:+37745661031

Facebook: Abonimi Resoverave (Shqip Technologji)

Skype: abonimi.gexeku

Hotamil: abonimigexeku@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim