4 Tv

Shitet nga: bekim 30 Sht 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shiten 4 tv 32 polsh hd me usb edhe me karte digitalbi edhe kap te gjitha kanalet hd jane te ardhura nga anglia per nje cmim te arsyeshem kontaktojme ne nr e dhene me posht
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim