SONY BRAVIA 40'' FULL HD 350 EURO I DISKUTUESHËM

Shitet nga: Mateo 20 Tet 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet SONY BRAVIA 40 inch LCD Full HD, 6 dalje HDMI dekoter i detikuar me karte conax, me sakt mund te shohesh digitalb pa pasur aparatin vetem abonimi i kartes duhet. Ne gjendje perfekte shum pak i perdorur. Shitet per arsye familjare. Cmimi 350€ I diskutueshëm. Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim