Radio antike

Shitet nga: Ali 24 Nën 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shiten 2 radio antike jan sh te mirmbajtura cmimi okazion bej dhe ulje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim