dreambox 1 vit garanci 1 vit abonim

Shitet nga: taulant 27 Dhj 04:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Ky Aparat punon si Dreambox me CCcam, Newcamd, IPTV.
Aparat Satelitor-Tokesor, Kabllor, mund te shikosh te gjitha kanalet qe transmetojne ne Satelitor, Tokesor dhe Kabllor, Tuneri Tokesor eshte DVB-T2 mund te shikosh te gjitha kanalet e Tokesorit qe transmetojne ne DVB-T dhe DVB T2, jo HD dhe HD.
Aparati eshte Orgjinal 100%, i Ri ne Kuti me te gjithe aksesoret nga Fabrika.
Versjoni me i Ri i Openbox, Full HD.
Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim