Navigator mapa itali ballkan..

Shitet nga: navi 09 Tet 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Esht ne gjendje te shum te mir..mapa italia,sllovenia,croacia,mali i zi..ka karikuesin dhe mbajtesin ne xham..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim