IPTV Shqip dhe Abonime Satelitore Digitalb HD

Shitet nga: abonime 20 Nën 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
IPTV Shqip permban mbi 300 Kanale ku perfshihen

Tring TV
Digitalb HD
MaxTV
Sport Klub
Sky Sport ,DE,IT,UK
Kanalet e huaja : Gjermane,Italjane,Franceze,Turke....

Cmimorja : 100 euro per 1 vit abonim
IPTV mund te instalohet ne keto paisje
1: Mag boxa
2: Android Boxa
3: Enigma2
4: SMART TV Samsung ose LG (qe kan te instaluar SMART IPTV)
5: PC (VLC )


Abonimet satelitore permbajn mbi 10.000 kanale Sportive , dokumentar, Filma etj ...

Cmimi : 60 euro per 1 vit abonim

Per Digitalb HD Satelitor ju duhet te na kontaktoni ne faqen tone zyrtare ne FB per me shum informacione.


https://www.facebook.com/profile.php?id=100004349086313
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim