Aparat VU SOLO PRO DVB S2

Shitet nga: Visar 11 Dhj 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes aparat satelitor me tuner DVB-S2 per hapjen e kanaleve te huaja televizive. Suporton dhe IPTV. Ka vend per karte per hapjen e Digitalb dhe Tring. Aparati eshte i perdorur dhe ka vetem tuner satelitor.
Liste prej 5.000 kanalesh te regjistruara. Si dhe nje USB Wifi te perfshire ne cmim per te lidhur me internetin. Lidhet dhe me kompjuterin, per te pare stacionet ne pc apo dhe ne cel si dhe kanalet mund te ndrrohen nga celulari apo kompjuteri.
Cmimi i diskutueshem!

Specifikime te tjera:
333 MHz MIPS Processor
Linux Operating System
Media Player
Downloadable Plugins supported
1 xSmartcard Reader
MPEG2/H.264 Hardware Decoding
DVB- S2 SingIeTuner
128MB NAND Flash/256MB RAM
10/1OOMbps Ethernet Interface
Stable SMPS integrated
2xUSB2.0
RS232
HDMI
Composite Video and SCART topping (optional)
SPDIF for digital bit stream out
EPG supported
Automatic&Manual Service Scan supported
Multiple LNB control (DiSEqC)supported
Skin change supported
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim