Amiko HD , Abonim Dreambox HD

Shitet nga: Amiko HD 25 Sht 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Bejme Abonim per dreambox HD me cilesi dhe siguri te lart !
Bejme shitjen e aparateve Amiko HD :
Micro HD
Mini se HD
Spiel HD me iptv etj
Ejani tek ne dhe do te jeni te bindur me qmime te arsyeshme
Kontakt :
Email : sefadigital66@hotmail.com
Facebook : Digital - SEFA (faqe)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim