Abonim per Dreambox HD me cilesi dhe siguri te l..

Shitet nga: Dreambox-HD 25 Sht 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Deshironi nje abonim pa ngrirje dhe me nje cilesi te lart !? ateher ejani tek ne !
Abonohu online
Kemi keto pako : \
EutelsatW2 16,0 : Digitalb pa pairing , Top chanel , Klan tv , Klan Kosova , Film aksion etj...
Tring Full HD
Arena Sport 1,2,3,4 HD
Sport klub 1,2,3,4 HRT
Astra 19,2 :
Sky deutschland , Bundesliga HD
Bein Sport 1,2,3,4.....
Axn Action HD
Canal + , Canal + Sport HD , Family ,Family 2 HD .....
Hotbird 13,0 :
Sky Sport HD ,Sky Calcio 1,2,3,4,5.......13...
Rai 1,2,3,4 HD , Canal + Full
Pimafila 1,2,3,4........ etj....
Kontakto :
Facebook : Digital - SEFA (page) ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim