AMIKO Mini COMBO HD TOKSOR DHE SATELITOR NE NJ..

Shitet nga: AMIKOKosova STB 03 Tet 03:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Bejm shitjen e ketyre dekoderve te cilet mund te shfrytezohen me KARTEL Digitalb apo edhe Tring Digital

por ne te njejten koh mund edhe te abonohen si DREAMBOX dhe nuk kan as nje problem

qmimet jan shum te arsyeshme andaj esht knaqesi te kesh ne shtepin tende nje te till

Amiko MicroHD

Amiko MiniHD SE

Amiko MiniComboHD

Amiko MiniComboHD T2/c

Amiko iptv-SPIEL HD

Amiko 8240HD

Amiko 8300HD

Amiko Alien8900

LNB Amiko Slim

LNB 3 Pamje ne 1 dalje ( 13.0-16.0-19.2)

Te interesuarit serioz mund te na shkruajn ne posten elektronike permes merrjep.al

dhe nepermjet Viber - 0037745575520

PREFEROHET TE NA SHKRUANI MOS THERRISNI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim