canon 10d i kompletuar

Shitet nga: burim 15 Nën 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Canon 10d me të gjitha paisjet komplet
+ trupi
+ lensi 28-90
+ baterygrip
+ blici
+ 2 baterija
+ mbushsi
+ 2 Qipa
+ Qanta
Të gjitha paisjet jan origjinale dhe shum të ruajtura dhe pak te perdoruna, Të gjitha fotot jan origjinale te aparatit dhe kto foto jan bër tash para se mi postu ktu.
044 492 703 dhe 049 492 703 KOSOV Mitrovicë
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim