Sony A100 Profesional

Shitet nga: fredi 28 Nën 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Sony profesional me dy lente per larg dhe afer 73-300 18-70
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim