SONY FOTOAPARAT DCS H20, gjendje shkelqyer, 10M..

Shitet nga: Endri 19 Nën 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR   185 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
SONY FOTOKAMERA DIGITAL DCS-H20, 10,1MP, 10xZoom optikal, FullHD1080, gjysem profesional, bridgekamera per 100€ ose per 140 mije leke

Sony DSC-H20 me objektiv te lenteve CARL ZEISS.
Aparati eshte si i ri, dhe funksionon pa asnje problem

Shitet aparati, kobllo USB /AVI, Karta Memorie 4GB dhe cnata e apartait, karikues baterie origjinal, manuali ne DE te gjitha per 100€

Ne vija te pergjithshme, aparati ka 10,1MP / 10x Zoom optical (zmadhim) / Filmon ne Full HD Still Image 1080 / Stabilizator fotoje dhe filmimi / Inteligent Auto / Body prej metali, Monitor 3 TFT lcd
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim