SERVIS PER FOTOAPARATE DHE CAMERA DIGJITALE

Shitet nga: FOKUSSERVICE 25 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
FOKUSSERVICE BEN SERVISIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE FOTOAPARATEVE DHE CAMERAVE DIGJITALE
BEJM SHITJEN E BATERIVE DHE ADAPTERVE PER TE GJITHA LLOJET
GJENDEMI NE PRISHTINE
PER ME SHUME VIZITONI FAQEN TONE NE FACEBOOK

https://www.facebook.com/FOKUSSERVICE1

OSE KONTAKTONI NE KETA NUMRA TEL

+377 44 374 594
+386 49 374 594


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim