PixelPRO | SONY HXR-MC2500 + SANDISK EXTREME 32GB

Shitet nga: PixelPro 11 Jan 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

205 333 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038


Cka vjen ne pako:
> Sony HXR-MC2500 Video Kamera
> Mikrofoni
> Bateria Sony NPF570 L-Serie
> 1 Memorje Sandisk 32GB Extreme Class 10
> Mbushesi i baterise Sony AC-L100C
> Kapaket, Kabllot, Cd-te dhe Udhezuesi per Perdorim
> Garancioni


> 1/4" Exmor R CMOS Senzor
> Objektiv Kend Gjere 26.8mm
> Xhiron SD ne DV AVI Fajll
> Viewfinder OLED 1.44 Milion Ngjyra
> LCD 3inch FLIP UP me 921k Rezolucion
> Wi-Fi edhe NFC te integruar
> 32GB Memorje te Brendshme
> Sony Multi-Interface Hot Shoe
> BNC Konektor ne Composite Output
> Memorje SD Kartela ose Memory Stick
> Reflektor te integruar#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim