PixelPRO | PANASONIC X1000 | 4K | FULL HD | WIFI

Shitet nga: PixelPro 11 Jan 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038


- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!


https://www.facebook.com/pixelpro038


- VIDEO 4K DCI & UHD
- SENZOR 1/2.3" MOS
- 2 PROCESORA VENUS
- OBJEKTIV LEICA DICOMAR 20x ZOOM OPTIK
- FOKUS INDIVIDUAL, ZOOM dhe IRIS NDARAS
- STABILIZER O.I.S, dhe HYBRID O.I.S.
- DISPLEJ - LCD ME TOUCH 3.5"INCH
- FORMATET - MP4, MOV, AVCHD
- XHIRON NE DY SD KARTA NJEKOHESISHT
- Wi-Fi / NFC
- GARANCION 1 VIT
- 2 KARTA SANDISK EXTREME PRO 32GB FALAS

#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim