PixelPRO | NIKON D810 | 36.3MPIX | FX PRO | E RE!

Shitet nga: PixelPro 11 Jan 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038
NIKON D810
- FX FORMAT [FULL FRAME]
- 36.3 MEGA PIXEL SENZOR [7360 x 4912]
- EXPEED 4 PROCESOR
- 51 PIKA FOKUSIMI
- ISO 12800
- 7FPS [FRAME PER SEKOND]
- FULL HD 60p VIDEO
- BLIC I INTEGRUAR
- MONITOR 3.2INCH me 1,228,800 NGJYRA
- USB 3.0 Micro-B Konektor
- KONEKTOR i TIPIT - C HDMI


http://www.youtube.com/watch?v=oibXEzzt678
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim