PixelPRO | NIKON D3300 + 18-55 VR II | E RE!

Shitet nga: PixelPro 11 Jan 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

465 EUR   520 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038NIKON D3300 + 18-55mm VR II
+ SANDISK 32GB
+ TE GJITHA AKSESORETSPECIFIKAT:
- MODEL 2014
- 24.2 MEGA PIXEL
- FULL HD XHIRIM ne (60, 50, 30, 25, 24 fps), kurse 720p ne (60, 50 fps)
- DISPLAY 3INCH
- PROCESORI: EXPEED 4
- 3D TRACKING
- BLIC TE INTEGRUAR
- ISO deri 25600
- 5 FOTO NE SEKOND

#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim