PixelPRO | CANON EOS 5D MK4 | 30.5MP | 4K | 2016

Shitet nga: PixelPro 11 Jan 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038> Senzor 30.4MP Full-Frame CMOS
> Procesor DIGIC 6+
> Monitor 3.2inch me 1.62milion ngjyra Touchscreen LCD
> 4K Video @30 fps; 8.8MP Still Grab
> Auto Fokus 61-Pika High Density Reticular
> ISO 32000 me zgjerim deri ISO 102400
> Dual Pixel RAW; AF Area Select Button
> Dual Pixel CMOS AF Movie Servo AF
> 7 foto per sekond; CF & SD Memorje
> GPS dhe Wi-Fi me NFC
> Fature + Garancion 12 Muaj

#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim