PixelPRO | CANON 6D | FULL FRAME | E RE!

Shitet nga: PixelPro 11 Jan 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 450 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038

- VETEM TRUPI
+ MEMORJE SANDISK 32GB EXTREME
= 1300 EURO

- TRUPI + 24-105 f/4L OBJEKTIV
+ MEMORJE 32GB SANDISK EXTREME
= 1850 EURO


- 20.2 MEGA PIXEL SENZOR
- FULL FRAME
- 11 PIKA FOKUSIMI
- 4 FOTO ne SEKOND
- TRUP MAGNEZIUMI
- FULL HD 30FPS

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim