Nikon D5200,24.1 MP,perfekt,18-55 dhe 55-200 len..

Shitet nga: Niku 24 Shk 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Aparati eshte ne gjendje shume te mire,gati i ri.Eshte i vitit 2013,kamer 24mp,ka 2000 shkrepje,qe per nje aparat te tille jane shume pak.Shoqerohet bashke me canten dy lente: nje 18-55 dhe tjetra 55-200.Karikues,pult etj.Shitet ose nderrohet


Per kontakt ne:

kreshnikxhaxho@yahoo.com

Dhe ne facebook: https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189

Cel. : 0693657836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim