Nikon D3000

Shitet nga: Ylli 31 Krr 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Kamera nikon D3000 eshte ne gjendje te shkelqyer i shoqeruar me aksesoret e vet si karikusi dhe memory card.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim