NIKON D3200 + 18-55 AFS VR + SANDISK 16GB | OFER..

Shitet nga: PixelPro 22 Shk 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

440 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
- SJELLIM ME POROSI, NE AFAT TE SHKURTE KOHOR, KREJT ARTIKUJT JANE TE REJA DHE ME GARANCION..
- GJINDEMI NE PRISHTINE, NDERTESA E RTK-SE PERBALLE 3 SHESHIRAVE..


FULL HD XHIRIM 1080p 30FPS
FOTO SUPERIORE
OBJEKTIV ME STABILIZER


Cka perfshihet:
- NIKON D3200 + 18-55mm VR LENS
+ PAJISJET PERCJELLESE (chargeri, 1 bateri, rrypi i krahut, kapaket, cd&libra)
+ SANDISK 16GB EXTREME
= 440 EURO

#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim