NIKON D3100 + LENTE 18-105 + SD CARD 4GB

Shitet nga: Tani 11 Dhj 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Nikon D3100, me obiektiv 18 - 105vr dhe sd card 4gb. Bateri dhe karikues origjinal
I përdorur, në gjëndje shumë të mirë. Çmimi 280 Euro.
Celular: 0674693726
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim