Minolta AF 28-85 F 3.5-4.5 me Macro per Sony Alpha

Shitet nga: Niko 12 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet objektiv Minolta AF 28-85, i pershtatshem per te gjitha aparatet Sony Alpha e gjithe linja e DSLR si dhe per linjen SLT me A mount.
Ne gjendje shume te mire, Cmimi 10,000 leke te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim