Lente per Nikon dslr (objektiva)

Shitet nga: Toni 20 Nën 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes lente (objektiva) per aparat fotografik dslr NIKON. Lentet jan pothuajse te reja ne gjendje perfekte pune. Lentet jan 18-55 mm, 18-135 mm dhe 55-200 mm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim