Lente Tamron 18-270mm F/3.5-6.3 Di II VC PZD

Shitet nga: Besnik 13 Tet 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
ne gjendje shume te mire,shitet me 2 lens hood si dhe nje set filtrash te ri ne kuti.
cmimi 250 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim