Lente Canon 24-70

Shitet nga: rremato 13 Nën 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Lente Canon 24-70 F2.8 shum pak e perdorur dhe ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim