FujiFilm FiniePix S4000a

Shitet nga: Adi 01 Krr 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet aparat fotografik FujiFilm FiniePix S4000a, Zoom 30x, 14 MP, me ekran LCD 3", 4 bateri te rikarikueshme, nuk ka memorie te brendeshme duhet patjeter karte memorie, aparati eshte ne gjendje perfekte. Shitet per arsye mos perdorimi. Per me shume detaje rreth aparatit shikoni dhe fotot.
Po te shikoni foton qe jane makinat do te dalloni malin e dajtit ne horizont, ndersa foto tjeter eshte mali i dajtit me zoom te plote.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim