Digital Photo&Video Service

Shitet nga: Ejup 26 Nën 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
FOKUSSERVICE BEN RIPARIMIN E FOTOAPARATEVE DHE KAMERAVE DIGJITALE

Kontakti
+377 44 374 594
+386 49 374 594
Facebook https://www.facebook.com/FOKUSSERVICE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim