Canon Powershot SX 160 IS

Shitet nga: Hans 08 Dhj 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
I ri, i blere në Kanada. Xhiron video HD. Në çmim perfshihet edhe çanta CaseLogic dhe karta SD. Per me shume shiko linkun http://www.amazon.com/Canon-PowerShot-Wide-Angle-Stabilized-3-0-Inch/dp/B00908BQCY
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim