Canon PowerShot SX150 IS

Shitet nga: Bleri 11 Nën 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
http://www.canon.co.uk/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_Camera/PowerShot/PowerShot_SX150_IS/
http://www.dpreview.com/reviews/canon-powershot-sx150-is

Aparati eshte i perdorur dhe asnjehere nuk ka pesuar renie apo perplasje te cfaredolloji.
Bashke me aparatin perfshihen karte 4Gb SDHC Transcend class 6 dhe 4 bateri te rikarikueshme 1700mAh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim