Canon EOS-1 Ds Mark II Full Frame+Canon EF L USM..

Shitet nga: Erin 12 Nën 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Të gjitha në listën e më poshtëme janë të përfshira në çmim.

1* Canon EOS-1 Ds Mark II Full Frame
2* Canon EF L USM 17-35 mm f/2.8L L USM Lens
3* Canon EF 55-200mm f/4.5 - 5.6 II USM Lens
4* Canon Speedlite 430EX ( Blic )
5* Canon Off Camera Shoe Cord OC-E3 ( Fishi lidhës i blicit me aparatin )
6* 2 copë NP-E3 battery pack
7* Ni-MH Charger NC-E2 ( Karikues )
8* Çantë
Aparati është ne gjendje shumë të mirë, me një numër të vogël të shkrepjeve. Gjithashtu Lentet dhe Blici.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim