Canon 450 D me nje lent 18-135

Shitet nga: Blerim 08 Dhj 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Canon 450 D me nje lente 18-135, me nje cante dhe bateri te veten pa asnje problem. Per me shume info me kontaktoni ne :0672223094
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim