CANON EOS 5Ds | 51-MEGA PIXEL | FULL FRAME | FUL..

Shitet nga: PixelPro 11 Jan 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   920 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate

- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038
Cka perfshihet:
- CANON 5Ds TRUPI
+ PAJISJET PERCJELLESE
+ SANDISK 64GB EXTREME PRO@95MBs
+ GARANCIONI


> I DIZAJNUAR ENKAS PER FOTOGRAFI NE STUDIO

> REZOLUCIONI MAKSIMAL 8688 x 5792
> FULL FRAME CMOS SENZOR - 51 MEGA PIXEL
> DY PROCESORA DIGIC 6
> ISO DERI 12800
> CANON EF LENSA
> EKRAN I FIKSUAR - 3.2INCH ME 1 MILION NGJYRA CLEARVIEW II LCD
> 5 FOTO NE SEKOND
> 61 PIKA FOKUSIMI - High Density Reticular AF
> USB 3.0
> REZISTENT NDAJ UJIT DHE PLUHURIT
> TIMELAPSE
> SENZOR ORIENTIMI#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim