CANON 550 D Eos + lente 55-250 mm

Shitet nga: Tani 20 Nën 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

299 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Aparati eshte i perdorur shume cilesor, 18 megapixel
Shum i mire edhe per filmime full HD !
vjen me:
Baterine
Karikuesin
SD 8 GB
Canten dhe rripin.
Lentja eshte 55-250 mm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim