CANON 50 D ME LENTE 28 135 DHE GRIP CANON

Shitet nga: arber roshi 06 Tet 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Canon EOS 50D body 15.1MP
Canon EF 28-135 mm F/3.5-5.6 IS USM
BATTERY GRIP CANON
4 BATERI CANON
1 KARIKUES CANON
TE GJITHA NE GJENDJE PERFEKTE ME GARANCI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim