Aparat profesional Cannon eos 1100d

Shitet nga: aurel 08 Shk 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

29 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Cannon eos 1100d i blere ne gjermani made in taiwan i rregullt pa asnje gerrvishje mund ta provoni kur te doni. Cmimi 290000lek ose ndrrim me smartphone ose tablet. Shoqerohet me nje karte 2 gb dhe karikusin pllus nje cante dore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim