Aparat fotografik nikon 12 mega pixel

Shitet nga: kreshnik 11 Gsh 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Aparat nikon 12 mega pixel i perdorur ne gjendje te persosur. Ekran i madh me prekje.Shoqerohet me baterine karikuesin dhe nje cante te vogel te aparatit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim