Aparat fotografik Canon 16.1 megapixel + KARTE M..

Shitet nga: Ridi 30 Krr 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Aparat fotografik ne gjendje shume te mire plus karte memorje : SanDisk Ultra SDHC 16 GB 30 MB/s Classe 10 Aparati eshte me touch dhe kutia mban elementet si ne foto. Gjithashtu ekrani ka shtrese plastike mbrojtese dhe eshte 3.2 polsh


Per informacione : http://www.canon-europe.com/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_Camera/IXUS/IXUS_240_HS/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim