Aparat dixhital canon ixus 100 is

Shitet nga: Orgest 21 Sht 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
shes aparat dixhital canon ixus 100 is ne gjendje shume te mire pune me kamer 12.1 mega pixels, bateri te rikarikueshme dhe me 2 karta memorie nga 4 ne 8 gb
Te interesuarit te telefonojne ne : 0697861734 Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim