Aparat dixhital SONY,14.1 Mp,gjendja perfekte

Shitet nga: ...... 17 Sht 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet aparat dixhital Sony Cyber-shoot, 2,7 inch, me kamer 14.1 MP, i pershtatshem per foto dhe video me kualitet te shelqyer, Optical Zoom eshte 4x, camera Carl Zeiss. Aparati eshte ne gjendje shum te mire, bateri lithium ion, e karikueshme.

Cmimi okazion 30 Euro. Shoqerohet me karikues baze dhe memory card 4GB
te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel 0699105339
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim